Získali jsme German Design Award Special Mention 2019

Slavnostní vyhlášení German Design Award 2019 se konalo 8. února v rámci veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem. S více než 1300 hosty z politiky, průmyslu a designu je slavnostní předávání cen jednou z nejvýznamnějších událostí roku v oblasti designu v Německu.

V rámci slavnostního předávání cen byli všichni vítězové Německé ceny za design představeni na veletrhu Ambiente. Vítězové v kategorii Vynikající komunikační design jsou prezentováni na výstavě v muzeu Angewandte Kunst ve Frankfurtu nad Mohanem. Představení všech vítězů a výrobků nominovaných na letošní ocenění přináší také doprovodný katalog.

Cenu uděluje Německá rada pro design (The German Design Council), odborník na brand a design. Německá rada pro design byla založená z iniciativy Spolkového sněmu jako nadace v roce 1953 a podporuje odvětví ve všech záležitostech, které jsou důsledně zaměřeny na vytváření přidané hodnoty značky prostřednictvím designu. Výsledkem je, že Německá rada pro design je jedním z předních světových kompetenčních center pro komunikaci a řízení značky v oblasti designu. Exkluzivní síť zakládajících členů zahrnuje kromě návrhářů a projektových asociací, zejména majitele a ředitele značek mnoha renomovaných firem.

Úchvatná grafika mořské panny na láhvi a balení má vysokou rozpoznávací hodnotu – což ještě vylepšuje nápadně navrženou značku.

prohlášení poroty German Design Award

ZDE si můžete prohlédnout naši oceněnou práci.